Loading...

Історична угода: Сербія та Косово готові міняти кордони

29 августа 2018

Щоб досягти історичної умови припинення конфлікту, Александр Вучич та Хашім Тачі, президенти Сербія та Косово публічно визнали можливість змін

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Politico“.

Заява президентів обох країн перш за все негативно вдарила по Євросоюзу, який традиційно виступає проти територіальних змін після кривавих війн у 1990-х рр.. на Балканах.

Заява сталася на Європейському форумі Альпбах, однак перемовини стосовно цього, президенти почали декілька тижнів тому. Йоганнес Ган, Комісар ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства не вважає це поганою ідею, однак він попереджає, що територіальні зміни можуть привести до дестабілізації усього регіону.

Президент Косово заявив, що його країна вкрай необхідно досягти правової угоди з Сербією, для подальшого розвитку. “Країнам балканського регіону, Європейського союзу та усім іншим не потрібно боятися, або перешкоджати досягненню мирної угоди між Косово та Сербією”. – заявив президент.

Умови змін не обговорювались, однак найвірогіднішим варіантом є передача один одному двох регіонів: північної частини Косово (90% Сербів) та Пршевської долини (90% албанців).

Нагадуємо, між Сербією та Косова зріє новий конфлікт, через загрози таємного вторгнення зі сторони Косинців, президент Сербії скликав засідання ради безпеки.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.