Loading...

Росіянина затримали за підготовку теракту в столиці

22 августа 2018

У Німеччині поліція затримала росіянина, якого підозрюють в організації теракту.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сайт німецької Генпрокуратури.

31-річного Магомед-Алі Ц. затримали ще 9 серпня в Берліні. Правоохоронці зазначають, що він готував теракт разом з якимось Клементом Б. Останнього затримали у французькому Марселі ще в квітні 2017 року за підозрою в підготовці іншого теракту. При затриманні у нього вилучили зброю і три кілограми пероксиду ацетону. ЗМІ писали, що затриманого підозрювали в підготовці теракту незадовго до президентських виборів у Франції.

У прокуратурі повідомили, що затриманий росіянин в жовтні 2016 року зберігав у своєму будинку в Берліні компоненти вибухівки. Німецька поліція провела спецоперацію, в ході якої росіянина затримали в Берліні, а його спільника у Франції.

За повідомленнями німецьких ЗМІ, затриманим росіянином є виходець із Чечні. Поки цю інформацію офіційно не підтверджували.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що поліція кваліфікувала наїзд на пішоходів біля парламенту Великобританії в Лондоні як теракт.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.