Loading...

США збиралися завдати ядерного удару по Росії: розкрито деталі нападу

20 августа 2018

Новими Хіросімою і Нагасакі повинні були стати Москва і Санкт-Петербург

Сполучені Штати Америки планували стерти з лиця Землі Москву ядерними ударами.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Lenta.ru нове викриття світу приготував колишній американський військовий аналітик і співробітник корпорації «RAND» Деніел Еллсберг, який прославився тим, що в 1971 році передав журналістам секретний збірник «Американсько-в’єтнамські відносини, 1945-1967: Дослідження» (відомий як «Документи Пентагону»).

В його книзі, яка називається “Машина Судного дня: Одкровення розробника плану ядерної війни” йдеться про те, що в 1945 році в плани США входила ядерна атака на СРСР.

За словами Еллсберга, 30 серпня 1945 року генерал-майор Лоріс Норстад, заступник начальника штабу ВПС по плануванню, надіслав генералу Гровсу документ, в якому в якості цілей можливого ядерного удару фігурували головні радянські міста, такі як Москва і Ленінград (на той момент). У документі також зазначалося, скільки бомб знадобилося б, щоб знищити ці міста. Приміром, над Санкт-Петербургом і Москвою повинні були вибухнути по шість бомб.

Відомо, що на той час в розпорядженні США не було шести атомних бомб.

Нагадаємо, жертвами двох американських атомних бомб “Малюк” і “Товстун” стали японські міста Хіросіма і Нагасакі.
6 серпня 1945 року американський бомбардувальник B-29 «Enola Gay» скинув бомбу на Хіросіму «Little Boy» еквівалентом від 13 до 18 кілотонн тротилу. За приблизними оцінками фахівців, із загальної кількості загиблих у Хіросімі (140-200 тисяч) приблизно 70-80 тисяч людей загинули одночасно, в момент вибуху бомби, причому з цього числа загиблих ще кілька десятків тисяч безпосередньо поблизу вогняного кулі просто зникли в частки секунди.
Через кілька днів 9 серпня атомна бомба «Fat Man» еквівалентом вже 21 кілотонну тротилу, була скинута на місто Нагасакі. Загальна кількість загиблих в Нагасакі становила від 60 до 80 тис. чоловік. Пізніше життя більше ста тисяч людей забрали хвороби, викликані радіоактивним опроміненням.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.