Loading...

У Варшаві знесуть пам’ятник радянським солдатам

19 августа 2018

У 2018 році буде розібраний пам’ятник Подяки солдатам радянської армії, що знаходиться в Скаришевському парку Варшави.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на Польське радіо.

За словами Маріуша Буркацького з управління по озелененню у Варшаві, пам’ятник передадуть Інституту національної пам’яті Польщі. Елементи монумента повинні потрапити до музею холодної війни в селі Подборско неподалік від Щецина в Західнопоморському воєводстві.

Згодом виникла ідея віддати його в мавзолей радянських солдатів у Варшаві, а потім і від цієї пропозиції відмовилися,
– пояснив чиновник.

Варшавське управління з озеленення, яке відповідає за транспортування пам’ятника, вже отримало дозвіл на демонтаж від реставратора пам’ятників старовини і шукає підрядника для виконання відповідних робіт.

Експозиція Музею в Подборско знаходиться в приміщеннях радянських складів атомної зброї. В період комуністичної Польщі цей об’єкт був секретним і перебував під особливою охороною. Про його існування було відомо трохи більше 10 людей. Його побудували польські солдати в 1976-1969 роках, а в 1970 році об’єкт був переданий радянській стороні. Інститут національної пам’яті планує там створити постійну виставку на площі 300 гектарів.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.