Loading...

Українська чемпіонка світу з художньої гімнастики завершила кар’єру

18 августа 2018

Знаменита українська гімнастка Ганна Різатдінова завершила спортивну кар’єру. При цьому чемпіонка світу, Європи та Всесвітніх ігор сподівається поїхати на Олімпійські ігри в Токіо в штабі збірної.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на телеканал 112.ua.

«Спорт – закрита історія для мене. Я не хочу, щоб про цю історію говорили з якимось жалем. Мовляв, ти закінчила, а ще ж могла продовжувати. Знаєш, у мене совість настільки чиста стосовно спорту. Мені здається, що разом зі своєю командою я зробила просто неможливе, так як в дитинстві у мене не було якихось колосальних даних, за якими можна було б визначити – ага, вона сто відсотків стане зіркою», — сказала Ганна.

“Знаю, що дуже багато вболівальників хочуть, щоб я виступала в Токіо. І я розуміла, як напис “Може бути, в Токіо?” підніме людям настрій і додасть їм наснаги – тому мені було цікаво. Хочу поїхати в штабі національної збірної. Сподіваюся, що мені дадуть акредитацію, і я буду підтримувати всі види спорту без винятку”, – зазначила Різатдінова.

Нагадаємо, Ганна Різатдінова за свою кар’єру окрім бронзи на Олімпійських іграх виграла 12 медалей на чемпіонатах світу, у тому числі одне золото. Відразу після Олімпіади в Ріо вона пішла зі спорту і народила дитину від бізнесмена Олександра Оніщенка.

Як раніше повідомлялося, у Росії померла дворазова олімпійська чемпіонка, гімнастка Олена Шушунова — їй було всього 49 років.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.