Loading...

Померла жінка, книги якої читали десятки мільйонів дітей та дорослих

26 июля 2018

Померла українська перекладачка романів про Гаррі Поттера

Померла перекладачка Марія Співак, відома своїми перекладами романів Джоан Роулінг.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на повідомлення Алли Штейнман.

Сьогодні стало відомо про смерть перекладачки Марії Співак, яка робила переклади всесвітньо відомих книг Джоан Роулінг про Гаррі Поттера на українську. Про це стало відомо з повідомлення її подруги і директора видавництва Phantom Press, Алли Штейнман в соцмережі.

Крім романів Джоан Роулінг, Співак також перекладала роман Дугласа Адамса “Автостопом по галактиці”, а також написала два власних романи під назвами “Рік чорного місяця” і “A World Elsewhere”.

Також подруга перекладачки, Ольга Варшавер, написала в соцмережі повідомлення з проханням не влаштовувати “розбір перекладацьких польотів” у такий трагічний і недоречний для цього день.

Нагадаємо, що раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла про те, що перекладач Гройсмана був завербований російськими спецслужбами.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.