Loading...

“Я буду його найгіршим кошмаром”. Трамп розповів про підсумки зустрічі з Путіним

22 июля 2018


Президент США Дональд Трамп заявив, що якщо його відносини з російським лідером Володимиром Путіним не будуть «працювати, він стане найлютішим ворогом Росії, якого вона коли-небудь мала».

Про це він заявив в інтерв’ю виданню CNBC в Білому домі, передає НАРОДНА ПРАВДА.

«Я буду його найгіршим кошмаром, але я не думаю, що до цього дійде», – сказав Трамп про Путіна, – «Я дійсно думаю, що у нас будуть хороші відносини».

Крім того він зазначив, що стосовно Росії зробив те, чого до нього не зробив жоден президент.

“Подивіться на санкції, подивіться на дипломатичні відносини (висилка російських дипломатів, – ред.), ніхто так не робив, Обама не робив”, – каже Трамп, – “Обама був несповна розуму стверджуючи, що він був набагато жорсткіше з Росією, ніж я зараз”.

При цьому американський лідер підкреслив, що всерйоз розглядає поліпшення у відносинах з Росією навіть після того, як спецслужби США заявили, що Росія неодноразово намагалася втрутитися в президентські вибори в 2016 році.

“Уживатися з президентом Путіним, ладити з Росією, скоріше позитивно, а не негативно”, – підкреслив Трамп.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА інформувала, що Арнольд Шверценеггер різко розкритикував президента США, побачивши підсумки його зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.