Loading...

КІМ ЧЕН АУТ: Кім Чен Ин замість зустрічі з держсекретарем США поїхав на картоплю

16 июля 2018

Лідер КНДР Кім Чен Ин замість зустрічі з держсекретарем США Майком Помпео відправився на картопляні плантації. Про це з посиланням на місцеве агентство KCNA інформують Sky News.

Зустріч планувалася заздалегідь, але як виявилося, Помпео прибув в країну даремно.

В цей час лідер КНДР в повіті Санджиен наставляв фермерів, аби ті садили найвисоковрожайніші сорти картоплі. Керівник також дав їм вказівку «впровадити різні сорти з хорошими смаковими характеристиками і забезпечити якість перероблених картопляних продуктів».
Агентство не уточнює, коли саме відбувся візит Кім Чен Ина на картопляне виробництво, проте ЗМІ зазначають: приблизно в той же час один з чиновників повідомляв, що вищий керівник країни перебуває з «візитом в регіоні».

До речі, метою візиту госсектетаря США в КНДР було узгодження деталей угоди, укладеної на історичному саміті в червні між Дональдом Трампом і північнокорейським диктатором. Самі американці тоді описували переговори як «продуктивні».

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.