Loading...

В Індійському океані створили заповідник завбільшки з Британію

23 февраля 2018

Сейшельські острови створили в Індійському океані захищені території площею з Велику Британію.
Про це повідомляє ВВС Україна.

В обмін на списання частини свого державного боргу острівна країна погодилася захистити 210 тисяч квадратних кілометрів океанічних вод.

Створення заповідних територій обмежить туризм і риболовлю на Сейшелах, щоб запобігти подальшому завданню шкоди морській флорі та фауні.

Створений актором Леонардо ДіКапріо фонд є одним з інвесторів, які працювали над угодою.

Володар «Оскара» зазначив: «Ці зусилля допоможуть народу Сейшельських островів захистити свій океан для майбутніх поколінь і слугуватимуть моделлю майбутніх проектів з охорони морських територій в усьому світі».

Президент Сейшельських островів Денні Фор наголосив: «Наш великий океан дає можливості для розвитку, а також відповідальність.

«Плануючи належним чином захист нашого природного середовища, ми можемо бути впевнені, що ми також захищаємо наших людей та їх життєдіяльність від непевного майбутнього», — додав він.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.