Loading...

МЗС ПОЛЬЩІ ПОВІДОМИЛО, КОГО СТОСУВАТИМЕТЬСЯ ЗАКОН «ПРО БАНДЕРІВСЬКУ ІДЕОЛОГІЮ»

28 января 2018

Законопроект «про бандерівську ідеологію» стосується тільки тих, хто публічно і «всупереч фактам» заперечують такі злочини як заперечення або применшення відповідальності виконавців злочинів, скоєних формуваннями, що колаборували з III Німецьким Рейхом.

Про це сказано в комюніке МЗС Польщі у відповідь на заяву МЗС України, поширену після прийняття Сеймом законопроекту про «бандерівську ідеологію».

«МЗС Республіки Польща інформує, що законодавчий процес проведення вищеназваного правового акта ще не був завершений. За задумом ініціаторів, законопроект має протидіяти запереченню або применшенню відповідальності виконавців злочинів, скоєних формуваннями, що колаборували з III Німецьким Рейхом. Стосується він тільки осіб, які прилюдно і всупереч фактам заперечують такі злочини. Наголошуємо, що наукова і художна діяльність в розумінні обговорюваного закону не є злочином. Польська сторона підтверджує своє прагнення до побудови стратегічного партнерства з Україною. Проте це партнерство, про що ми багато разів наголошували, повинно покладатися на базисі прaвди», — зазначено в комюніке.

Нагадаємо, Сейм Польщі в п’ятницю, 26 січня, прийняв закон про заборону пропаганди так званої «бандерівської ідеології». МЗС України у відповідь на такі дії польської сторони заявило, що глибоко стурбоване фактом ухвалення 26 січня 2018 року Сеймом Польщі закону про заборону пропаганди так званої «бандерівської ідеології». У МЗС виразили сподівання, що Сенат Польщі при розгляді даного законопроекту виявить політичну мудрість стосовно питань, які можуть негативно вплинути на розвиток двосторонніх відносин.

Як заявив у програмі «Кисельов. Підсумки» медіаексперт, політичний експерт Олександр Харебін, Польща поводиться настільки агресивно, що з такими темпами вона може стати другою Росією для України.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.