Loading...

АМЕРИКАНСЬКА МРІЯ: США переходять на український хліб і плавлений сир

17 января 2018

Група компаній «Молочний альянс» розпочала поставки своєї продукції до ОАЕ та США. Торік у листопаді до ОАЕ відвантажили плавлені сири «Шоколадний», «Медовий» та «Янтар» виробництва Баштанського сирзаводу.

За словами комерційного директора «Молочного альянсу» Вікторії Предборської, їх експортували під торговельною маркою Family Harvest. Напередодні нового року група експортувала на Близький Схід м’який сир «Провволлоне» та «Провволлоне копечний».

Довгостровокому контракту з ОАЕ передували перемовини строком у дев’ять місяців. Надалі у групі «Молочний альянс» планують розширювати асортимент продукції для експорту.

У компанії також звітують про співпрацю з американцями. До США вирушило 11 найменувань твердих та плавлених сирів, виготовлених Пирятинським сирзаводом. У червні група здійснила першу поставку молочної продукції торговельної марки «Яготинське», «Яготинське для дітей» та «Славія» у мережу грузинських та азербайджанських магазинів «Українські продукти».

Це не єдиний приклад експорту продуктів перероблених товарів української аграрки за океан. Напередодні про експорт продукції до США оголосив столичний виробник хліба і хлібобулочних виробів «Київхліб». На експорт відвантажують 35% виробленої продукції в сегменті тривалого зберігання. Зокрема, торік підприємство здійснило поставки пряників і заморожених тортів до США. Щомісяця експортують до 160 тонн продукції.

Також близько 90% своєї продукції відправляє в США і Європу компанія «Бартник», яка виробляє мед та продукцію бджільництва.

В цілому за 2017 рік експорт українських продуктів сільського господарства зріс удвічі та перевищив $40 млн.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.