Loading...

Цього року фінансування науки в Україні зросло на 30%

14 января 2018

Стало відомо, що на 2018 рік в бюджеті України було виділено більше коштів на фінансування науки та освіти. Сума склала 219 млн $ США (6,1 млрд грн), що на 30% більше, ніж в минулому році. Нагадуємо, що в 2017 році сума, виділена на освіту та науку, становила 4,7 млрд грн.

Згідно з повідомленням Міністерства освіти та науки України, найбільше пощастило Національній академії наук України. Її фінансування зросло більше ніж на 38%. Водночас грошове забезпечення наукових університетів зросло на 12,3%.

Схоже, в історії української науки намічається покращення. Так, у 2017 році в Україні було профінансовано 123 наукові проекти в рамках конкурсу молодих вчених, 1300 університетських досліджень, близько сотні наукових університетів отримали безкоштовний доступ до наукових баз даних Scopus та Web of Science.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.