Loading...

Дуель мегароботів

5 января 2018

Воу… “Воу!” — скажете ви, коли почуєте, що 18 жовтня відбудеться бій гігантських роботів! Це видовище мріють побачити мільярди хлопців та стільки ж дівчат. Тож, що нас з вами очікує?

У двобою мають зійтися два гігантських роботи: MegaBots та Suidobashi. Зріст MegaBots Eagle Prime сягає приблизно 4 метрів 88 сантиментів, а важить він 12 тонн. Його супротивник має дещо “компактніші” розміри. Зріст Kuratas Suidobashi близько 4 метрів, вага — 6,5 тонн.

Дуель роботів
/фото Jake Kuczeruk (MegaBots)
Щоб ми насолодилися видовищем, розробники працювали близько двох років. MegaBots Eagle Prime був створений американськими інженерами, а його супротивник — японською компанією Suidobashi Heavy Industries. Битва не лише нас розважить, але і дозволить відповісти на питання: чи японські досягнення в робототехніці справді здатні нас вразити?

Тож, заходьте на Twitch та дивіться пряму трансляцію о 5 ранку 18 жовтня за київським часом (7 вечора 17 жовтня за тихоокеанським денним часом). А хто не захоче так рано прокидатися, зможе побачити відео бою на YouTube та у Facebook.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.