Loading...

Нове дослідження обіцяє збільшити втричі час життя батарей електрокарів

30 декабря 2017

Ємність і діапазон батарей – основна перешкода на шляху до гегемонії електрокарів. Нове дослідження потенційно потроює тривалість роботи акумулятора, а значить, час бензину та дизеля добігає свого кінця.

Дослідники з Університету Ватерлоо запевняють, що використання негативних електродів, виготовлених з металічного літію може неймовірно збільшити тривалість роботи акумуляторів. Такий поворот в індустрії стане вирішальним на шляху електричних машин до світового домінування.

Ключову роль під час випробувань зіграло додавання до складу електролітичної рідини акумуляторів сполуку, що складається з елементів фосфору та сірки. Команда переконана, що ці складові вступають у реакцію з літієвими електродами в акумуляторі і “спонтанно покривають їх неймовірно тонким захисним шаром”. Припускається, що цей захист дозволяє використовувати електроди з металічного літію всередині батареї, що дає більше місця для накопичення енергії без ризиків деградації. А це, на хвилиночку, втричі більше заряду акумуляторів.

Якщо не зважати на цілком обґрунтовані амбіції, цей прорив може просто підвищити якість акумуляторів. Але раптом ним зацікавляться такі компанії як Tesla, Toshiba або Panasonic – це змінить правила гри на ринку. Тоді вам вже не треба буде підключати автомобіль до бабусиної розетки, приїхавши в село, а ви ще й зможете двадцять разів з’їздити до церкви й на базар і навіть спокійно вернутися додому. Малий заряд акумуляторів – це Ахіллесова п’ята цілої індустрії. Такі прориви їй просто необхідні.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.