Loading...

Ілон Маск показав Tesla Roadster, яка відправиться у Космос

29 декабря 2017

І хоча це не одне з найяскравіших повідомлень від винахідника, однак навіщо там автомобіль – цікаве запитання.

Tesla Roadster на борту Falcon Heavy

Як нещодавно розповів голова SpaceX, компанія вже має план на Falcon Heavy: відправити його власну вишнево-червону Tesla Roadster у Космос. І це все під пісню Девіда Боуі Space Oddity. Для більшого ажіотажу винахідник опублікував у своєму акаунті Instagram фото машини, яку готують до завантаження в космічну ракету.

Зазвичай, для тестових польотів використовують габаритне сміття: бетон, сталеві блоки – все це щоб перевірити максимальне навантаження судна. Спеціалісти припускають, що перший запуск Falcon Heavy може взагалі виявитися провальним. Але це не так весело, як з машиною. Ракета відправиться на еліптичну орбіту довкола Сонця, а така мандрівка (за словами Маска) триватиме мільярд років. Очевидно, що це таки гіпербола. Але це чудовий піар-хід, а з цим жоден маркетолог не посперечається.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.