Loading...

Потяг до алкоголю виник у процесі еволюції

24 декабря 2017

Бажання поласувати спиртним властиве далеко не тільки людям. Але як і чому воно виникло в природі?
На початку 2000-них у передмісті Лос-Анджелеса в штаті Каліфорнія сталися масові самогубства птахів. Причиною загибелі близько сотні кедрових омелюхів був політ у нетверезому стані.
Захмелілі птахи врізалися у вікна, стіни та огорожі — і помирали від травм.
Як з’ясували орнітологи, останньою трапезою тварин перед смертю були яскраво-червоні ягоди бразильського перця. Птахи з’їли таку кількість зброджених природним чином ягід, що вміст алкоголю в їхній печінці досяг 0,1%.
Оскільки наприкінці зими та ранньою весною свіжих ягід завжди бракує, птахам іноді трапляються перестиглі плоди, які вони пожирають із великим задоволенням, поки не сп’яніють.
Як на нас впливають гени неандертальців?
Ласувати збродженими плодами та п’яніти від них схильні не лише птахи, а й багато інших тварин, які харчуються рослинами.
Чи означає це, що наші прадавні предки, які мешкали в первісних лісах, були також знайомі з ефектом алкоголю на організм?
І чи був алкоголь невіддільною частиною історії людського роду протягом усієї еволюції?
Кедровий омелюхКопирайт изображенияMARIE READ/NATUREPL.COM
Image caption
Кедровий омелюх не проти поласувати збродженими ягодами і відчути сп’яніння
У 2000 році науковець із Каліфорнійського університету в Берклі Роберт Дадлі висунув гіпотезу, що тварини, які харчуються фруктами, неминуче вживають алкоголь.
«Гіпотеза п’яної мавпи» пояснювала нашу пристрасть до алкоголю тим, що первісні люди були чудово знайомі з ним в природі завдяки збродженим перестиглим плодам, якими вони із задоволенням ласували.
Звідки виникла звичка носити одяг?
Стиглі фрукти починають бродити та гнити через дріжджі, які розмножуються всередині та на поверхні плодів.
Дріжджі розщеплюють цукор, в результаті чого утворюється етанол — спирт, який є основою будь-якого алкогольного напою, як-от пива чи вина.
Стиглі плоди містять приблизно 0,6% етанолу, плоди, які впали на землю, — до 0,9%, а перестиглі — цілих 4,5% спирту.
На думку Роберта Дадлі, алкоголь був неодмінною (умовою) частиною раціону приматів протягом кількох мільйонів років.

В процесі гниття у фруктах утворюється спирт етанол
Запах етанолу допомагав тваринам відшукувати солодкі ласощі у великому лісі. До того ж спирт і сам по собі був джерелом енергії, а також стимулював апетит.
Вчений переконаний, що здатність нашого організму перетравлювати алкоголь є добре розвиненою саме завдяки мільйонам років практики.
Свідчення цього можна побачити в нашому генетичному коді.
Чому один партнер на все життя — це не так природно?
Фермент алкогольної дегідрогенази, ADH4, який допомагає розщеплювати спирт у нашому організмі, в процесі еволюції став у 40 разів ефективнішим, з’ясували американські дослідники.
Цікаво, що мутація цього гену повсюдно відбулася у всіх наших предків приблизно 10 мільйонів років тому. А це — саме той час, коли наші прадавні предки почали спускатися з дерев і змогли скуштувати перестиглі плоди, які падали на землю.
Цей момент в праісторії також збігається із кардинальними змінами клімату.
В результаті них африканські ліси зникли, а на їхньому місці з’явилися прерії, в яких було набагато складніше відшукати свіжі фрукти.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.