Loading...

Google відкриває таємні геотермальні дослідження

23 декабря 2017

Alphabet, дочірня компанія Google, відкрила інформацію про маловідомий досі підрозділ Dandelion, який займається проблемами геотермальної енергії та зорієнтує свою діяльність на обслуговуванням жилих будівель.

Цей проект є розробкою підрозділу Х компанії Alphabet, який також відомий своїми дослідженнями у сфері автомобілів, що їздять без водія.

Виконавчий директор Dandelion Кеті Ханнун розповіла, що її команда працювала протягом декількох років, щоб «обігрів та охолодження будинків за допомогою безплатних, необмежених та відновлюваних джерел енергії просто з-під ваших ніг став реальністю». Кульмінацією цих зусиль стало відкриття компанії, відокремленої від Alphabet.

«Ми розуміли, що мільйони власників будинків використовують дорогі опалювальні матеріали, які доставляються вантажівками, і сьогодні люди просто не мають доступу до кращих варіантів. Саме тому ми розпочали цей проект.»

– Кеті Ханнун.
Вперше Dandelion запропонує геотермальні системи обігрівальних та охолоджувальних систем на території північно-східних штатів Америки. Зусилля компанії будуть спрямовані на зменшення затрат та викидів вуглецю. Як відомо, 39% викидів здійснюються в процесі опалення та охолодження будинків. Саме на північному сході США рівень забруднення особливо високий через активне використання нафти та пропану.

«Геотермальні системи для дому можуть зменшити та стабілізувати витрати на енергію протягом місяця, використовуючи ресурси, які знаходяться під вашим подвір’ям.»

– Кеті Ханнун.
Компанія планує встановлювати геотермальні нагрівальні насоси, які видобувають енергію з-під землі. Раніше такі технології були досить дорогими, проте в Dandelion стверджують, що їм вдалося розробити нову систему буріння, яка зменшує затрати та мінімалізує деформацію ландшафту.

Dandelion отримав 2 мільйони доларів для реалізації цього проекту від груп компаній Collaborative Fund, ZhenFund та Borealis Ventures.

 

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.