Loading...

Канадське подружжя вперше за понад 70 років святкуватиме Різдво окремо

23 декабря 2017

Герберт і Одрі Гудін (Herbert and Audrey Goodine) прощаються вперше за 73 роки
Новина про те, що наступне Різдво їм доведеться святкувати окремо, розбила серце 91-річному Герберту Гудіну та його 89-й річній дружині Одрі Гудін.
Обоє останнім часом разом проживали у закладі для тривалого догляду за хворими.
Та нещодавно пан Гудін повідомив, що за тиждень до Різдва мусить переїхати в інший заклад для більш посиленого догляду.
У п’ятницю представники закладу в Перт-Андовері (штат Нью Брансвік), повідомили парі, що Герберт має залишити їх найближчими вихідними.
Історія подружжя викликала обурення по всій країні.
«Коли я вчора розмовляла з батьками, я слухала, як плакала моя мама і на фоні також чула свого батька», — розповіла в неділю у мережі Facebook їхня донька Діанна Філліпс.
«Моя мама сказала, що Різдво для них закінчилося і це найгірше святкування за весь час. Чому вони не могли почекати закінчення свят?»
Цей пост пані Філліпс поширили понад 15 тисяч разів.
Пані Філліпс розповіла, що в п’ятницю вона отримала дзвінок з місцевого департаменту, який опікується доглядом за її батьками. Вони повідомили, що здоров’я батька Діанни останнім часом погіршилося і він змушений переїхати в інший заклад з більш сучасним медичним устаткуванням.
За словами доньки, коли вона вагалася, чи погоджуватися на таке рішення, представники департаменту фактично змусили її до них дослухатись.
На прохання перенести переїзд хоча б на тиждень, щоб батьки змогли провести Різдво разом, жінці відмовили.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.