Loading...

В Ізраїлі затримали екс-міністра у справі про закупівлю німецьких субмарин

22 декабря 2017

Ім’я затриманого екс-міністра Ізраїлю не називається. Також у справі про закупівлю країною підводних човнів було затримано екс-командувача військово-морським флотом Ізраїлю і адвоката прем’єра Біньяміна Нетаньяху.
Підводний човен виробництва ThyssenKrupp
Поліція Ізраїлю затримала низку осіб, які є фігурантами корупційного скандалу із закупівлею ізраїльським урядом підводних човнів виробництва німецького концерну ThyssenKrupp.

ЗМІ: Ізраїль оснащує ядерною зброєю підводні човни з Німеччини

Як повідомили у поліції країни, у понеділок, 4 вересня, був затриманий колишній міністр ізраїльського уряду, ім’я якого не розголошується. Напередодні, 3 вересня, поліція Ізраїлю заявила про затримання шістьох осіб у цій справі, зокрема особистого адвоката прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху Давіда Шимрона, колишнього голови канцелярії прем’єра Давіда Шарана та колишнього командувача військово-морського флоту Ізраїлю Еліезера Марома.
Скандал довкола закупівлі Ізраїлем німецьких підводних човнів на суму близько двох мільярдів доларів та можливого конфлікту інтересів у цій історії почався після розслідування місцевого «10 каналу» телебачення. У ньому йдеться про те, що особистий адвокат Нетаньяху Давід Шимрон представляв концерн ThyssenKrupp в угоді, яка була підписана у жовтні 2016 року. Підозри відносно прозорості контракту посилилися після заяв екс-міністра оборони Моше Яалона про те, що його фактично усунули від переговорів. Прем’єр Ізраїлю Нетаньяху заявив, що не знав про зв’язок Шимрона, який є його двоюрідним братом, з угодою.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.