Loading...

Трамп побив новий антирекорд популярності

20 декабря 2017

Про це йдеться за результатами соціологічного опитування, опублікованого центральним американським телеканалом CNN у вівторок.

«Рейтинг президента Дональда Трампа впав до нової межі за результатами останнього опитування телеканалу CNN», — зазначається в повідомленні.

При цьому уточнюється, що політику президента за період менше ніж протягом року його перебування на посаді підтримують лише 35% американців.

«Це суттєве падіння з позначки 45%, яку Трамп мав у березні, незабаром після того, як отримав повноваження», — уточнює телеканал.

Це означає, що Трамп має «найгірший рейтинг» на момент завершення першого року в порівнянні з кожним попереднім президентом. Причому його відрив – суттєвий порівняно з попередниками, а рівень несхвалення політики глави Білого дому серед американців сягає 59%.

Наприклад, Джордж Буш-молодший завершив свій перший календарний рік президентства з 86%, Джон Кеннеді мав 77%, Джордж Буш-старший мав 71%, а Дуайт Ейзенхауер — 69% виборців, які підтримували його політику.

Телеканал CNN провів опитування по телефону, а також шляхом інтерв’ю в період з 14 по 17 грудня, у якому взяв участь 1001 дорослий громадянин з правом голосу.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.