Loading...

AT&T продовжує успішне тестування 5G-мережі

19 декабря 2017

Сьогодні ми все ще не можемо натішитися з такого швидкого 3G, а європейці вже давно насолоджуються набагато швидшими мобільними мережами. Однак, американський провайдер AT&T обганяє всіх і вже випробовує 5G в кількох містах США.

Першим містом випробування технології став Остін. До кінця року переваги 5G буде протестовано в Вако (Техас), Кальмазоо (Мічіган) та Сауз Бенді (Індіана). У своєму блозі AT&T повідомляє, що продовжує активно збирати інформацію про функціонування мережі з самого початку випробувань. Важливим є буквально кожен міліметр хвилі, його робота та поширення, а також як на хвилі впливають листя, будівлі, рух на дорогах та погода. Компанія присягається, що їй вже вдавалося досягнути швидкості в 1 Гб на секунду. На даний момент середній час затримки складає 10 мілісекунд. Варто зауважити, що ці показники отримані під час випробування на віртуально пустих мережах. Тобто, реальна швидкість під час використання комерційних послуг буде значно відрізнятися.

На даний момент невідомо, як саме проходитимуть випробування. AT&T має намір використовувати для цього університети, госпіталі, церкви та ресторани. Партнерами компанії під час випробувань стали такі гіганти як Ericsson, Samsung, Nokia та Intel. Очікується, що 5G буде офіційно запущено в США до кінця 2018 року.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.