Loading...

На шляху до зменшення розмірів електричних приладів

11 декабря 2017

На шляху до зменшення розмірів електричних приладів стоїть одна суттєва перешкода: процес виготовлення мініатюрних компонентів з високою точністю. Це складно навіть для роботів. У новому дослідженні вчені розробили метод перетворення інтегральних мікросхем на модулі “Lego-electronics”, які дозволяють ефективно та легко компонувати їх.

Більшість схем, які легко інтегрувати, мають однакову геометричну будову і з’єднуються за допомогою крихітних штифтів на різних сторонах приладів. Не дивно, що такі структури потребують надзвичайно ретельної роботи, щоб з’єднати все належним чином. Відрегулювати схеми – складний процес, в якому збій навіть одного з’єднання може спричинити порушення роботи всієї системи.

Для порівняння, Lego-electronics має двошарове розпізнавання геометричної форми: інтегральні схеми мають унікальну форму, що допомагає швидко визначати їх тип. Прилади також мають різні види “зубчиків” для поєднання, отже і з’єднуватися будуть тільки з собі подібними.

Варто зауважити, що модулі Lego можуть також бути досить гнучкими, якщо для їх виробництва використовуються матеріали з м’якою структурою. Дослідники показали, що навіть після сильного згинання, робота приладів з Lego-electronics не порушується.

Під час експериментів з ранніми прототипами дослідники зрозуміли, що для коректної роботи Lego-модулям необхідний легкий тиск. Це потрібно, щоб мікросхеми надійно з’єдналися. Альтернативою тиску виявилася епоксидна смола, яку наносили на гнучку частину, щоб забезпечити надійність.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.