Loading...

iOS11: все, що потрібно знати

10 декабря 2017


26 червня Apple офіційно представила бета версію нової iOS11 – операційної системи, яка управляє всіма iPad та iPhone світу цього. Сьогодні компанія пропонує першим охочим вже завантажувати нову ОС, незважаючи на те, що офіційний запуск відбудеться восени.

Перше, що кидається в очі, – це новий док. Якщо раніше набір додатків в ньому був досить стандартним, то тепер їх можна додавати набагато більше, ніж раніше. Редизайн App Store, також привертає увагу. Відтепер інтерфейс магазину додатків подібний до Apple News та Apple Music.

Що справді вразить вас, так це додавання опції ‘drag-and-drop’. Відтепер для того, щоб похвалитися фотографіями з відпустки, необхідно просто вибрати кілька знімок і перетягнути їх на іконку пошти – і ось, вони вже вкладення вашого наступного листа. Нарешті збільшили і кількість додатків в одній папці – до 10 одиниць. Як зауважує журналіст Wired Девід Пірс, який одним з перших отримав user experience з новою iOS, раніше вставити речення в Evernote було суцільною мукою і тільки для вкрай скурпульозних особистостей. Тепер потрібно просто відкрити додаток поверх браузера, виділити текст і перетягнути. Цей трюк працює і з URL та фрагментами тексту в Safari та Notes. До речі, Notes оновиться з додаванням опції сканування, що полегшить вашу роботу та заставить хвилюватися розробників Evernote.
Нова опція актуальна і для розробників програмного забезпечення та веб-дизайнерів, адже «рухомими» відтепер є і шари в Photoshop та видозмінні елементи в інших додатках. Протягнувши пальцем знизу вверх по екрані, ви відкриєте пункт управління, який отримав не тільки новий інтерфейс, але й функціонал. Тепер він займає всю сторінку, поміщаючи в собі іконки/віджети інших додатків. Звичайне торкання виконує прості функції, як наприклад включити/виключити, а сильне натискання включає розширені налаштування. Проте, як і раніше, довго тримаючи пальця на іконці Bluetooth ви аж ніяк не доб’єтеся від нього розширених опцій, хоча ліхтарик відтепер має декілька ступенів градації. Верхні іконки незмінні, однак два нижні ряди є абсолютно персоналізованими. Екран блокування відображає тільки останні повідомлення, або активний музичний плеєр, однак просте протягування відразу підтягне всі попередні сповіщення, які тепер не вдасться почистити шляхом простого стягування з екрану.

Новий додаток Файли створив для всіх інших програм єдиний спільний простір і дозволить легко зберегти та дістати ті самі фото з відпустки. Ну, й важливі робочі документи, звісно.

На жаль, більшість найкращих новинок iOS11 було розроблено тільки для iPad, або вони спершу вийдуть саме на цьому девайсі. Тим не менш, до осені розробники ще будуть боротися з багами, яких не уникнути при завантаженні бета-версії зараз.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.