Loading...

Китай планує припинити продажі бензинових та дизельних авто

6 декабря 2017

Міністерство промисловості Китаю почало розробляти розклад для припинення виробництва та продажу традиційних автомобілів, що працюють на паливі. Нагадуємо, що таке рішення вже було прийняте Францією та Великобританією, котрі до 2040 року планують повністю припинити продаж подібних автомобілів.

Відповідна заява була оприлюднена державними ЗМІ з посиланнями на кабінет міністрів. У свою чергу заступник міністра промисловості Сінь Гобінь цієї суботи на форумі автопромисловців заявив, що міністерство вже почало дослідження для складання графіку припинення виробництва та продажів традиційних енергоносіїв.

Пекін вже підтримує галузь з виробництва електромобілів мільярдами доларів субсидій, котрі виділяються на дослідження та різні програми для споживачів. Проте, уряд планує запровадити систему квот, що автоматично перенесе цей фінансовий тягар на автовиробників.

Так, планується, що наступного року електричні та бензиново-електричні автомобілі складатимуть 8% від загального обсягу продукції кожного виробника. Ця цифра зросте в 2019 до 10%, та в 2020 — до 12%. Ті автовиробники, котрі не зможуть виконати поставлений план, муситимуть купувати кредити у своїх конкурентів, які мають надлишки.

Додатково уряд країни вже наказав державним енергетичним компаніям пришвидшити установку зарядних станцій, щоб зробити даний вид транспорту більш популярним.

Хоча Китай і не став першою країною, котра оголосила про подібні наміри, проте це рішення матиме глобальні наслідки для всієї автопромисловості. Річ у тому, що китайський авторинок — найбільший в світі, й зміна попиту і пропозиції на ньому впливає на загальний розвиток автопромисловості.

Припускають, що подібне рішення — це спроба реалізувати нову державну політику. Так, Пекін в майбутньому планує стати лідером у сфері виробництва електромобілів. Варто зазначити, що в нього на це є всі шанси. Цьогорічний продаж електромобілів в Китаї зріс на 50% відносно 2015 року й склав 336 000 автомобілів за рік. Для порівняння, в США ця цифра складає 159 620.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.