Loading...

Флінна звинуватили у спробі обманути ФБР

5 декабря 2017

Колишньому раднику Дональда Трампа з безпеки Майкл Флінну пред’явили обвинувачення в спробі обману ФБР.
Пан Флінн був змушений піти у відставку у лютому через те, що ввів в оману Білий дім щодо своєї зустрічі з російським послом. Ця зустріч відбулася до того, як пан Трамп обійняв посаду президента.
Звинувачення висунув спецпрокурор Роберт Мюллер у рамках розслідування імовірного втручання Росії у вибори в США 2016 року.
Невдовзі пан Флінн має постати перед судом.
Його звинувачують у тому, що він «навмисно та свідомо» робив «неправдиві, фіктивні та оманливі твердження».
Майкл Флінн є найбільш високопосадовим представником адміністрації пана Трампа, якому висунули звинувачення в рамках розслідування пана Мюллера.

Пан Флінн пішов у відставку після того, як з’ясувалося, що раніше під час свого затвердження в Конгресі він приховав інформацію про контакти з російським послом Сергієм Кисляком. Він вибачився за це перед Дональдом Трампом.
Після розмови з паном Кисляком у Вашингтоні пан Флінн заперечував, що темою розмови були американські санкції проти Москви.
Пізніше він повідомив Білому дому, що тема санкцій все ж могла обговорюватися.
У своїй заяві про відставку Флінн визнав, що перед інавгурацією Трампа, він через події, що швидко розвивалися і «з необережності надав віце-президенту та іншим людям неповну інформацію про телефонні розмови з послом Росії».
«Я щиро вибачився перед президентом і віце-президентом, і вони прийняли мої вибачення», — зазначено в заяві Флінна.
Через розмови з Кисляком Флінна підозрюють у порушенні ухваленого в США 1798 року Акту Логана. Він забороняє громадянам США, офіційно не наділених владними повноваженнями, вести перемовини з офіційними представниками іноземних держав, яка мають розбіжності зі Сполученими Штатами.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.