Loading...

Apple відмовляється від Bing на користь Google

2 декабря 2017

Відтепер Siri для відповіді на ваші пошукові запити використовуватиме саме Google. Аналогічна ситуація і з iOS, Spotlight та Mac. Apple пояснює відмову від Microsoft Bing тим, що більшість користувачів вже надають перевагу Google Search.

Головною мотивацію Apple для зміни пошуковика стала послідовність власних дій. Safari на Mac та iOS вже використовують Google як базову пошукову систему. Все це завдяки угоді, яке коштувала компаніям мільярди доларів за останні десять місяців. У офіційному повідомленні від Apple сказано:

“Перехід на Google в Siri, пошуку всередині iOS та Spotlight на Mac дозволить цим сервісам послідовно виконувати свою роботу, враховуючи налаштування за замовчуванням Safari. Ми підтримуємо наші сильні зв’язки з Google та Microsoft та продовжуємо працювати, щоб користувачі змогли отримувати тільки найкращий досвід”.
Однак, Siri й надалі показуватиме фото-результати ваших запитів з Bing. Варто зауважити, що тут пошуковик дещо перевершує різноманіттям Google. Звісно, якщо ви попросите Siri знайти ваші власні фото, вона й надалі шукатиме в галереї пристрою. Відео-результати підтягуватимуться з YouTube.

З пошуком Google прийдуть й деякі його недоліки, а саме реклама й рекомендовані лінки, що може дещо ускладнити саму процедуру виконання запиту. Спочатку вам необхідно буде терпляче прогорнути все спонсороване, а далі – чисті результати і ні лінку більше.

Результати пошуку, отримані через програми Apple, не будуть додаватися в історію окремого акаунту. Щоправда, як тільки ви натиснете “Показати результати пошуку Google”, ввімкнеться стандартне відслідковування.

За останні роки прибутки Google від пошуку та сервісів для яблучних пристроїв постійно зростають. Якщо вірити ринковій аналітиці, згідно з деякими показниками вони навіть перевершують прибутки від Android.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.