Loading...

Фаст-фуд зменшує шанси завагітніти — дослідження

5 мая 2018

Жінкам, які регулярно вживають фаст-фуд та їдять мало фруктів, важче завагітніти. Такі результати показало нове дослідження вчених.
Опитування 5598 жінок продемонструвало, що ті, хто вживає фаст-фуд чотири та більше разів на тиждень, довше намагаються завагітніти.
Дослідження «Репродукція людини» показало, що вживання здорової їжі покращує шанси завагітніти.
Нездорова їжа має принаймні одну серйозну перевагу
Їжа може впливати на поширення ракових клітин
У жінок з Австралії, Нової Зеландії, Великій Британії та Ірландії запитали про те, що вони їли за місяць до того, як завагітніли першою дитиною.
Акушерки збирали інформацію в жінок, які на 14-16 тижні вагітності. Їх питали, як часто вони їли фрукти, овочі та рибу, а також гамбургери, піцу, смажену курку та чіпси.
Дослідники виявили, що жінкам, які рідко їли фрукти, знадобилося більше часу, аби завагітніти.
Професор Клер Робертс з університету Аделаїди (Австралія), який керував дослідженням, сказав: «Ці дані показують, що здорове харчування, яке включає фрукти та мінімальне споживання фаст-фуду, покращує дітородну функцію».
Разом з тим, хоч дослідження і велике, але воно вивчає лише лімітований перелік їжі.
За словами дослідників, не збирали і не враховували інформацію про харчування батька майбутньої дитини, що теж могло вплинути на шанси зачаття. Крім того, могли впливати й інші фактори.
Проте експерти відзначають, що все ж жіноче харчування впливає на шанси завагітніти.
Старший викладач Університету Квінсленду, доктор Гіно Пекораро, який не був залучений до дослідження, вважає: «Взагалі, дослідження підтверджує те, в що більшість медичних працівників інтуїтивно вірить — здорове харчування добре для пари, яка намагається завагітніти «.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.