Loading...

Про агресивну поведінку прес-секретарки Зеленського заявили ще двоє журналістів

28 сентября 2019


«Вона схопила мене за праву руку і за спину і почала тягнути», – розповів журналіст Крістофер Міллер

Журналіст «Радіо Свобода» Крістофер Міллер і журналістка видання LB.ua Наталія Шимків заявили про те, що прес-секретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель перешкоджає їхній роботі.

Як розповів Крістофер Міллер у п’ятницю, 27 вересня, «Громадському телебаченню», 13 вересня на форумі YES у Києві він підійшов до Зеленського і запитав, чи пам’ятає він його і чи можна поставити запитання. Президент відповів: «Так, будь ласка».

«Я почав запитувати, але встиг сказати лише одне речення, коли Юлія Мендель підійшла до мене з-за спини, чим дуже мене здивувала. Вона схопила мене за праву руку і за спину і почала тягнути мене. Це було дуже неприємно», – зазначив Міллер.

Відео цього інциденту в п’ятницю опублікував проект «Радіо Свобода» «Схеми: Корупція в деталях».

Міллер наголосив, що це перешкоджання професійній діяльності журналіста, а також додав, що Мендель «абсолютно неправа», коли говорить, що подібна поведінка є нормальною для прес-секретарів у США.

«Такого в Америці просто не буває», — сказав він.

Міллер додав, що Офіс Зеленського часто поводить себе подібним чином з журналістами незалежних медіа, коли ті намагаються поставити запитання, які Офіс розцінює як критичні щодо Зеленського або його команди.

«Я бачив, як добре Офіс ставиться до каналів та ЗМІ, що лояльні до президента, і як геть інакше — до «Радіо Свобода», яке критикує цю владу, як і будь-яку, яка була до неї», — резюмував журналіст.

Також на дії Мендель поскаржилася журналістка видання LB.ua Наталія Шимків. Вона розповіла, що в неї також був конфлікт з речницею Зеленського. Коли зустрічали українських моряків та політв’язнів у аеропорту «Бориспіль», прес-секретарка президента штовхнула її, бо Шимків зайшла за червону обмежувальну лінію.

«Насправді було дуже дивно і агресивно, я фактично не робила нічого поганого, тому що я стояла біля своїх колег, просто за червоною лінією», — розповіла вона.

Першими про скандальну поведінку Юлії Мендель заявили журналісти програми «Схеми: Корупція в деталях». Журналіст програми Сергій Андрушко розповів, що хотів запитати Зеленського про голову Офісу президента Андрія Богдана, але Мендель його відштовхнул

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.