Loading...

Іноземцям дозволять відкривати бізнес в Україні через інтернет

28 сентября 2019


Міністерство цифрової трансформації планує впровадити в Україні електронне резидентство і вже підготувало відповідний законопроект

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров оголосив про плани запуску в Україні електронного резидентства.

«Ми хочемо, щоб в Україні було зручно відкрити компанію, рахунок у банку, не приїжджаючи до нашої країни. Щоб можна було отримати картку в посольстві, провадити тут бізнес [віддалено]», – сказав він, презентуючи Міністерство цифрової трансформації у п’ятницю, 27 вересня в Києві, повідомила агенція «Інтерфакс-Україна».

За словами Федорова, відповідний законопроект уже підготовлено.

«У нас уже є робоча група, вже є проект указу президента, підготовлено законопроект», — сказав міністр цифрової трансформації, який одночасно є одним з віце-прем’єр-міністрів.

Як повідомляв ZAXID.NET, Федоров також анонсував видачу в Україні електронних водійських посвідчень.

Зазначимо, що Міністерства цифрової трансформації в Україні дотепер не було. Нова українська влада створила його 29 серпня й призначила його головою 28-річного Михайла Федорова.

До приходу в уряд Федоров керував цифровим напрямком передвиборчої кампанії Володимира Зеленського. До того юний міністр займався рекламою у соцмережах і був «студентським мером» Запоріжжя.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.