Loading...

Митників з пункту пропуску «Устилуг» на Волині викрили в систематичному хабарництві

27 сентября 2019


Митники за зміну отримували від 60 до 160 тис. грн

В міжнародному пункті пропуску «Устилуг» у Волинській області митники вимагали від водіїв хабарі за за безперешкодне провезення через кордон товарів широкого вжитку. Служба безпеки України (СБУ) разом з Державним бюро розслідувань провели спецоперацію на цьому пункті пропуску і затримали одного інспектора.

За інформацією СБУ, посадовці митного поста систематично вимагали гроші з водіїв, які перетинають кордон. За суму від 1000 до 1500 грн з кожного автомобіля митники обіцяли не створювати штучних перешкод під час перевезення продукції широкого вжитку.

СБУ перевірила, що за одну робочу 12-годинну зміну через пункт пропуску проїжджає від 50 до 100 автомобілів, які транспортують відповідні товари. Таким чином правоохоронці підрахували, що загальний розмір хабарів, які митники вимагали від водіїв, сягав від 60 до 150 тис. грн за зміну.

«Співробітники СБУ задокументували дев’ять фактів отримання хабарів посадовцями. Правоохоронці затримали одного із фігурантів провадження – інспектора митниці під час отримання чергової неправомірної вигоди. Вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру та обрання міри запобіжного заходу. У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, тривають невідкладні слідчі дії для притягнення до відповідальності інших посадовців, причетних до протиправної діяльності», – сказано в повідомленні СБУ.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.