Loading...

Рябошапка розповів подробиці про три етапи атестації прокурорів

26 сентября 2019


Атестація прокурорів проводиться в рамках реформи органів прокуратури і триватиме майже рік

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка у середу, 25 вересня, заявив про початок реформи органів прокуратури, обов’язковим етапом якої є атестація усіх прокурорів та слідчих прокуратури.

«Всі прокурори та слідчі органів прокуратури, які бажають працювати за новими правилами, повинні будуть пройти атестацію. Заплановано, що першими атестацію пройдуть прокурори Генеральної прокуратури України, друга та третя черга атестації буде стосуватись прокурорів регіональних та місцевих прокуратур», – повідомив Рябошапка.

За словами генпрокурора, процес атестації повинен завершитися до 1 вересня 2020 року і атестовані прокурори працюватимуть на основі індивідуального оцінювання якості роботи. Він наголосив, що чинні прокурори зможуть продовжити свою роботу лише за умови проходження атестації.

атестація буде складатися з трьох етапів і до кожного наступного етапу кадрові комісії, які формуватимуть міжнародні організації, будуть допускати тих прокурорів, які успішно пройшли попередній етап.

Перший етап – це іспит у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення знань та вмінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора. Другий етап буде спрямований на оцінку загальних здібностей та навичок на основі анонімного комп’ютерного тестування. На третьому етапі прокурори пройдуть співбесіду з метою виявлення відповідності прокурора вимогам професійної компетентності, професійної етики та доброчесності. Для оцінки рівня володіння практичними вміннями та навичками прокурори також виконають письмове практичне завдання.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон про реформу прокуратури авторства президента України Володимира Зеленського 19 вересня. Він, серед іншого, передбачає ліквідацію військових прокуратур і перейменування Генеральної прокуратури на Офіс генерального прокурора. Також, згідно з цим законом, генпрокурор може своїми наказами створювати спеціальні підрозділи при органах прокуратури. Закон також передбачає атестацію всіх працівників органів прокуратури.

23 вересня президент підписав цей закон

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.