Loading...

66-річна болгарська економістка Крісталіна Георгієва стала директоркою МВФ

26 сентября 2019


Вона керуватиме фондом найближчі п’ять років

Рада керівників Міжнародного валютного фонду (МВФ) обрала болгарську економістку Крісталіну Георгієву директором-розпорядником фонду терміном на 5 років. Георгієва, яка стане першим в історії МВФ керівником з країни з економікою, що розвивається, вступить на посаду з 1 жовтня, сказано в повідомленні МВФ.

Як зазначає «Інтерфакс-Україна», у вересні рада керівників МВФ прийняла рішення зняти будь-які вікові обмеження для посади директора-розпорядника. Раніше, відповідно до статуту організації, головою не могла бути обраною людина віком 65 років і більше, а чинний директор не міг продовжувати виконання обов’язків після 70-річчя. Такі правила діяли з 1951 року. Георгієвій зараз 66 років.

Раніше вона була членкинею Єврокомісії, а останнім часом – виконавчим директором Світового банку. У 2004-2008 рр. Георгієва була директором і головою представництва Світового банку в Росії, після чого була підвищена до віце-президента СБ.

Місце директора-розпорядника МВФ стало вакантним після того, як француженка Крістін Лаґард склала з себе повноваження директора-розпорядника фонду через висунення на посаду голови Європейського центрального банку. У перехідний період обов’язки директора виконує перший заступник Лагард американець Девід Ліптон.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.