Loading...

Керівник Національної поліції Сергій Князєв подав у відставку

25 сентября 2019


Сергій Князєв очолював Нацполіцію з 8 лютого 2017 року

Голова Національної поліції Сергій Князєв повідомив, що подав у відставку. Про це він оголосив на брифінгу у Києві у вівторок, 24 вересня.

«Я прийняв рішення подати у відставку. Тільки що повернувся, передавши міністру заяву щодо увільнення мене з посади. Вважаю, що це крок голови поліції європейської держави. Час настав», — заявив Князєв.

«У лютому 2017 року мене призначили головою Національної поліції. Під час представлення в уряді я заявив, що для мене це велика честь, і головне завдання для мене – реформи і спокій на вулицях. Два з половиною роки я тільки цим і займався … я дуже люблю свою роботу, повністю віддавав і віддаю себе їй. Це справа мого життя, якому я віддав 28 років свого життя. Але я прийняв рішення подати у відставку. я тільки що повернувся, передавши міністру внутрішніх справ заяву про звільнення мене з посади», – сказав Князєв журналістам.

«Я дякую всьому колективу Національної поліції, працював і буде працювати, продовжувати реформи. Честь маю! До побачення», – додав Князєв і швидким кроком попрямував до виходу із залу.

Зазначимо, що Сергій Князєв почав свою кар’єру в органах внутрішніх справ у 1992 році з посади міліціонера відділу охорони в Білій Церкві. У 1995 році перейшов на службу в кримінальний блок Білоцерківського міського відділу міліції.

З 2008 року Князєв керував міліцією Київської області. У листопаді 2014 року призначений на посаду т.в.о. заступника начальника Головного управління МВС України в Донецькій області – начальника кримінальної міліції.

У липні 2015 року Князєв перейшов на посаду глави ГУ МВС в Закарпатській області. Призначення відбулося після збройного конфлікту в Мукачево.

У квітні 2016 року Князєва перевели на посаду глави поліції Рівненської області з завданням навести порядок з незаконним видобутком бурштину. У листопаді 2016 Князєв був призначений главою Департаменту карного розшуку Нацполіціі України.

Як інформував ZAXID.NET, напередодні Сергій Князєв опинився в епіцентрі скандалу у зв’язку із затриманням польськими митниками його колишньої дружини Вікторії Князєвої та двох громадян України і громадянина Хорватії, які намагалися провезти через українсько-польський кордон 650 тис. євро готівкою. Сам Князєв заявив, що він з колишньою дружиною стали жертвами інформаційної атаки. За його словами, Вікторія Князєва справді перетинала кордон з колегою, а 650 тис. євро готівкою належали власнику будівельної компанії «Атлант», де вона працює, Вадиму Кагану. Каган повідомив польських митників про валюту, але їм знадобилися додаткові документи і час для перевірки. Жодних цінностей у Вікторії Князєвої не було вилучено.

Своєю чергою, речник окружної прокуратури у Замосцю Артур Шикула підтвердив затримання на кордоні у пункті пропуску «Гребенне – Рава-Руська» трьох громадян України, які намагались ввезти до Польщі без декларування 500 тис. євро. За його словами, польська прокуратура підозрює екс-дружину Сергія Князєва у відмиванні грошей.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.