Loading...

У Залізничному районі Львова встановили підземні сміттєві контейнери

24 сентября 2019

ЛКП «Львівспецкомунтранс» встановило перший підземний контейнерний майданчик у спальному районі міста. На вулиці Ранковій, навпроти будинку № 49, що у Залізничному районі Львова, розмістили 4 ємності для змішаних відходів. Поряд також стоять баки закритого типу — так звані «дзвіночки» для збору пластику та скла. Все обладнання німецького виробництва. Таких майданчиків згодом по місту буде значно більше.

Завдяки тому, що контейнери для змішаних відходів повністю заховані під землею, це допоможе уникнути неприємного запаху та впливу опадів, кажуть комунальники.

«Ми сховали під землю контейнери для збору ТПВ — ті контейнери, які генерують запах. Тобто не буде ні запаху, ні доступу тварин, тому що все заховане під землею. Не буде впливу опадів, і це вплине на рахунки мешканців, бо платитимуть за те, що викинули, а не за те, що стояло під дощем і намокло», — зазначив директор ЛКП «Львівспецкомунтранс» Тарас Стефанишин.

Процес встановлення майданчика тривав близько двох місяців. Конструкція доволі проста в користуванні. Щоб відкрити кришку урни, достатньо ногою натиснути на педаль. Цей майданчик облаштували коштом перевізника. Вартість конструкції ‒ 320 тисяч гривень.

«Ми подивимося, як це буде працювати, як перезимує, і якщо все буде добре, то буду просити грошей з бюджету, щоб збільшити кількість таких точок по місту Львові. Бо це абсолютно інший підхід, абсолютно інші технології і за цим є велика перспектива», ‒ зазначив у коментарі ZAXID.NET заступник міського голови з питань безпеки Сергій Бабак.

Це вже другий майданчик такого типу у місті. Перший встановила компанія «Грінера-Україна» у центрі міста біля торгового центру «Роксолана» на площі Соборній.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.