Loading...

У Львові патрульні врятували 23-річного чоловіка, який хотів кинутися під потяг

21 сентября 2019


У Львові на вул. Кирилівській 20 вересня 23-річний чоловік хотів кинутися під потяг. Однак від вчинення самогубства його врятували патрульні.

Випадковий перехожий звернувся у поліції о 2:40 та повідомив, що невідомий чоловік сидить на бордюрі під мостом над залізничною колією та не реагує на звернення.

«Інспектори першого батальйону Ігор Леньо та Тарас Возний, не зволікаючи, приїхали на місце, однак не одразу змогли знайти чоловіка. Адже згадана заявником особа добряче заховалася від людських очей. Патрульні не здавалися і в одну мить, десь за два з половиною метри від землі побачили хлопця», – повідомляє прес-служба патрульної поліції Львівської області.

Спочатку чоловік не зізнавався, що хоче скоїти самогубство, однак після розмови з поліцейськими він таки розповів, що хоче кинутися під потяг.

Інспектори попросили чоловіка встати та відійти від колії, однак той був агресивно налаштований та відмовлявся виконувати вказівки патрульних. Коли ж до них наблизився потяг, чоловік спробував стрибнути, однак поліцейським вдалося його втримати. Після цього під час розмови патрульні таки переконали чоловіка поїхати до медзакладу. І вже о 3:30 його передали у руки медиків.

«Я психолог за освітою і одразу зрозумів, що хлопець мав серйозні наміри це зробити. Якби він хотів привернути увагу, він би ту спробу робив в такому місці, де його би хтось побачив, а там була дуже мала ймовірність побачити людину вночі, яка сидить і не рухається», – розповів старший сержант поліції Ігор Леньо.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.