Loading...

Новий міністр інфраструктури заявив, що Hyperloop в Україні не буде

21 сентября 2019


«Якщо ми хочемо про щось таке мріяти, то легше вже винайти технологію телепортації»

Міністр інфраструктури Владислав Криклій відмовився від проекту Hyperloop, яким опікувався екс-міністр Володимир Омелян.

«Ідея, м’яко кажучи, абсурдна. Якщо ми хочемо про щось таке мріяти, то легше вже винайти технологію телепортації. Це однозначно і швидше і простіше. І нові дистанції так можна опановувати. У нашому випадку, на жаль, Гіперлупа не буде», – сказав Криклій, якого у п’ятницю, 20 вересня, процитувало дніпровське вмидання «Наше місто».

Як відомо, попередній міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що в 2019 році в Дніпрі можуть почати будівництво тестового майданчика для Hyperloop.

За словами нинішнього міністра, він Омеляна «поважає і не ображає». Але ніхто з них при цьому «не згадує про Гіперлуп».

Нагадаємо, Hyperloop – це транспортна система зі сталевих труб, усередині яких пересувається поїзд – герметична капсула на аеродинамічній подушці. Швидкість такої капсули перевищує 600 км/год. Розробником Hyperloop є американський мільярдер і футурист Ілон Маск.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.