Loading...

Голова ЛОДА Маркіян Мальський взявся особисто гасити підпали сухостою

20 сентября 2019


Голова Львівської ОДА Маркіян Мальський опублікував ввечері 19 вересня короткий відеоролик, у якому він гасить палаючу суху траву автомобільним вогнегасником. «Повертався з Дрогобича і побачив, що до людей не доходить, яким чином не можна ставитись до природи», – каже на камеру Мальський і починає гасити вогонь.

Раніше Маркіян Мальський доручив усім структурним підрозділам та силовим структурам взяти на контроль ситуацію зі спаленням сухої трави в області. Прес-служба ЛОДА повідомила про це під промовистим заголовком «Маркіян Мальський оголосив війну паліям сухостою, видавши 13 доручень».

Як відомо, переважна більшість осінніх пожеж на полях зумовлена зумисними підпалами – вважається, що таким чином можна «очистити» землю і позбутися зайвого сміття чи бадилля. Проте екологи стверджують, що при спаленні з димом у повітря потрапляє багато шкідливих речовин, накопичених протягом літа. Окрім того, масове випалення трави завдає непоправної шкоди місцевій флорі і фауні.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.