Loading...

На Львівщині розпочалися міжнародні військові навчання «Rapid Trident-2019»

17 сентября 2019


На Львівщині у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки розпочалися спільні міжнародні командно-штабні навчання «Rapid Trident-2019». На Яворівському полігоні зібралися понад 3,6 тисяч військовослужбовців з 14 країн світу та 600 одиниць техніки.

Наймасштабніші міжнародні військові навчання в Україні впродовж двох тижнів стануть центром підготовки бойових кадрів. У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки іноземні військові контингенти привітали запальним гуцульським танцем.

Українсько-американські командно штабні навчання «Rapid Trident-2019» стартували із двох славнів. Цьогоріч до навчання залучена рекордна кількість — понад три з половиною тисячі військових. Вперше Україну представлятиме підрозділом ціла бригада — 10-та гірсько штурмова. Окрім Збройних Сил, тренуватимуться і нацгвардійці, прикордонники та поліцейські.

«Навчання проведуть у дві фази, перша командно-штабна, з 19 по 21 вересня, в ході якої будуть відпрацьовуватись планування та застосування багатонаціональної дивізії в ході відбиття агресії та відновлення положення по кордону», — розповідає начальник управління оперативного командування «Захід» Олександр Жакун.

Загалом своїх військових делегували 14 країн членів Північноатлантичного альянсу. В тандемі із натівськими військовими українці відпрацьовуватимуть координацію та злагодження для протидії спільному ворогу.

«Увага всього світу прикута до цих навчань тут у Яворові. Вже багато країн Східної Європи перейшли на використання західної військової доктрини і Україна одна із них. І саме в цьому переході надзвичайно важливо працювати пліч-о-пліч з партнерами союзниками», — розповів полковник Армії США Тімоті Клівленд.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.