Loading...

Рух «Чесно» зафіксував у новій Верховній Раді першого кнопкодава

11 сентября 2019


Нардеп спершу заперечував факт кнопкодавства, але після перегляду відео визнав, що порушив Конституцію

У вівторок, 10 вересня, активісти громадського руху «Чесно» зафіксували перший випадок кнопкодавства в Верховній Раді дев’ятого скликання. Про це йдеться у повідомленні на сайті руху.

Зазначається, що інцидент стався на пленарному засіданні Ради 10 вересня у час голосування за законопроект про імпічмент, а порушником виявився позафракційний депутат-мажоритарник з Донецької області Олександр Ковальов, який тиснув кнопку на місці іншого мажоритарника з Донецької області – Максима Єфімова.

Сам Ковальов спершу заперечував факт кнопкодавства, але після перегляду відео, визнав, що порушив Конституцію.

«Там видно, що я кнопку натиснув? Погано, дуже жахливо. Якщо взяти систему зважування гріхів, що порушено за якісь періоди, то нехай це буде найбільш маленький гріх, тому що вже порушено більше. Якщо вже боротися за Конституцію, то давайте з більшого боротися, а кнопка…», – намагався пояснити народний обранець.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.