Loading...

Кабмін оприлюднив постанову про підвищення зарплати освітянам

4 сентября 2019


У документі зазначається, що зважаючи на фінансові можливості держави, збільшення зарплати буде поетапним — до 2023 року

У вівторок, 3 вересня, Кабінет міністрів оприлюднив постанову про збільшення розмірів оплати праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки починаючи з 2020 року. Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на відповідний документ.

Законом передбачено поетапне (до 2023 року) щорічне збільшення розмірів зарплати педагогічних працівників найнижчої кваліфікаційної категорії до чотирьох прожиткових мінімумів (станом на зараз 1 такий мінімум складає 1936 грн, — ред) для працездатних осіб, найменший посадовий оклад науково-педагогічного працівника при цьому встановлюється на 25 відсотків вище від посадового окладу педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії.

Згідно з документом, найменший розмір заробітної плати педагогічного працівника з 1 січня 2020 р. становитиме 2,5 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня 2020 р. З 1 січня 2021 р. — 3 розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня 2021 р.; з 1 січня 2022 р. — 3,5 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня 2022 р.; з 1 січня 2023 р. — 4 розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня 2023 року.

Водночас зазначається що відповідно до законодавства посадові оклади наукових працівників встановлюються виходячи з розрахунку посадового окладу молодшого наукового співробітника, встановленого на рівні не нижче подвійної середньої заробітної плати в цілому по Україні.

«Зважаючи на фінансові можливості держави, такі розміри оплати праці нереально установити одночасно і протягом одного фінансового року», — йдеться у документі.

Постановою також затверджуються схеми посадових окладів (ставок заробітної плати) педагогічних працівників на період до 2023 року та схеми посадових окладів науково-педагогічних працівників на період до 2023 року. Окрім іншого, постановою визначається низка доплат, зокрема 20% до зарплати вчителя за проходження сертифікації.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.