Loading...

Вперше у новітній історії в Україні провели вогневі випробування ступеня ракети-носія

25 августа 2019


В Україні, вперше за часи її новітньої історії, провели вогневі випробування ступеня ракети-носія, а саме — класу «Циклон-4». Про це пише УНН з посиланням на прес-службу КБ «Південне».

«23 серпня, напередодні 28-ї річниці Незалежності нашої країни, вперше за часи її новітньої історії, були проведені вогневі випробування ступеня ракети-носія в цілому — відбувся прожиг третього ступеня ракети-носія середнього класу «Циклон-4», спроектований КБ «Південне» та виготовлений на Південмаші», – вказали у конструкторському бюро.

Як зазначається, це заключні та найважливіші випробування перед першими льотними випробуваннями третього ступеня ракети-носія «Циклон-4» – саме він буде працювати безпосередньо у космосі та виводити супутники в цільову точку.

«Під час вогневих випробувань всі системи відпрацювали відмінно, двигун ступеня вмикався п’ять разів, як і було заплановано конструкторами КБ «Південне». Випробування визнано успішними! По закінченню проведення всього обсягу випробувань ми представимо більш детальний звіт”, — додали у КБ.

У конструкторському бюро зауважили, що до складу третього ступеня РН «Циклон-4» входить рідинний ракетний двигун РД-861К, призначений для створення тяги та маневрування. Також основні конструкторські рішення закладено до складу другого ступеня нової ракети-носія «Циклон-4М».

До слова, у квітні цього року ракета Antares, розроблена за участю України, стартувала до МКС.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.