Loading...

Найбільший в Україні завод авіадвигунів перейшов на чотириденний робочий тиждень

15 августа 2019


Також на заводі готується скорочення кількості працівників

Запорізьке підприємство «Мотор Січ», яке є найбільшим в Україні заводом з виробництва авіадвигунів, переходить на скорочений робочий тиждень. Працівники повідомили, що згодом на заводі очікується скорочення.

«13 серпня ввечері було підписано наказ про перехід на чотириденний робочий тиждень. П’ятниця буде вихідним уже з 1 вересня. Раніше чотири дні дозволялося працювати тим працівникам, які не задіяні у виробничому процесі, а зараз додатковий вихідний буде абсолютно у всіх заводчан. Ми не знаємо, що буде далі. Чекаємо», – повідомив працівник заводу в коментарі агенції «Укрінформ» на умовах анонімності.

На офіційному сайті підприємства інформації про причини такого рішення поки що немає.

Власником АТ «Мотор Січ» є колишній народний депутат В’ячеслав Богуслаєв. На парламентських виборах Богуслаєв програв вибори кандидату від «Слуги народу» Сергію Штепі, який працює фотографом.

Купівлею заводу в Богуслаєва цікавиться китайська корпорація Beijing Skyrizon Aviation Industry, однак наразі ця купівля заблокована. LIGA.net пише, що китайці зможуть купити підприємство в обмін на безкоштовну передачу «Укроборонпрому» 25% його акцій.

Раніше журналісти провели розслідування і з’ясували, що «Мотор Січ» постачає запчастини до військової техніки в Росію.

Крім того, 19 липня Служба безпеки України звинуватила «Мотор Січ» у фінансуванні бойовиків «ДНР».

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.