Loading...

На Рівненщині підлітки кинули петарду в каналізаційний люк із газовими трубами

13 августа 2019


Унаслідок вибуху газоповітряної суміші школярі дістали опіки

У Радивилові Рівненської області трьох підлітків госпіталізували з опіками через кинуту в каналізаційний люк петарду. Про це інформує прес-служба обласної поліції.

Відомо, що 12 серпня учень місцевої школи кинув петарду у вентиляційний отвір закритого каналізаційного люка, який закривав підземні газові комунікації. Унаслідок вибуху троє учасників події (14, 15 і 9 років) отримали термічні опіки тіла.

Усіх дітей госпіталізували. Їхньому життю нічого не загрожує.

На місце події виїжджали працівники місцевої газового дільниці, витоків газу не виявили. «Вибух стався через природні зміни середовища, у якому накопичилася газоповітряна суміш», – повідомила поліція. Нині правоохоронці встановлюють усі обставини події, в тому числі походження піротехнічного виробу.

Злочин підлітків кваліфікували за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Попри те, що санкція статті передбачає позбавлення волі від трьох до семи років, від відповідальності їх звільнять. «Згідно з ч.2 ст.22 КК, особи, які вчинили злочини у віці від 14 до 16 років, підлягають кримінальній відповідальності за вказаний вид злочину, який належить до категорії тяжких», – наголосила поліція.

Відомо також, що всі діти з благополучних сімей і раніше до поля зору правоохоронців не потрапляли.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.