Loading...

У Львові запрацював Центр підтримки підприємництва

17 июля 2019

Центр підтримки підприємництва почав працювати у львівський Ратуші. Ця ідея виникла у місті ще 11 років тому. Але тоді невеликі навчання для представників бізнесу влаштовували для підприємців у дозвільному офісі, а згодом і в інших локаціях.

«Сьогодні ми вже виросли до того, щоб мати власне приміщення. Це є місце для підприємців, для людей, які хочуть стати підприємцями і для організацій, які представляють підприємницькі інтереси на території Львова. Також тут будуть відбуватися заходи кластерних ініціатив», – розповіла радниця міського голови Львова Вікторія Довжик.

Необхідну допомогу у Центрі підтримки підприємництва зможуть отримати як початківці, так і працюючі підприємці. Йдеться про поради та консультації в отриманні адміністративних послуг, проходженні дозвільних процедур, налагодженні бізнес-зв’язків.

«Людина, яка хоче займатись бізнесом, може прийти сюди, отримати будь-які консультації. Якщо навіть потрібно провести якісь переговори, то ми зможем надати таку можливість тут це все організувати», – наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

Навчальні курси у закладі розробили навіть для школярів та студентів, яких цікавлять основи бізнесу. Львівська міськрада створила Центр за підтримки урядової організації Polska Рomоc у межах проекту «Підвищення конкурентоспроможності українсь

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.