Loading...

Верховна Рада України прийняла законопроект №6449 про реєстр і хімічну кастрацію педофілів

12 июля 2019


Верховна Рада України прийняла законопроект №6449 про реєстр і хімічну кастрацію педофілів. Документ Рада прийняла під час позачергового засідання 11 липня.

Законопроект підтримали 247 нардепів.

Народні обранці розглянули Проект Закону №6449 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за злочини, вчинені щодо малолітньої чи малолітнього, неповнолітньої чи неповнолітнього та особи, яка не досягла статевої зрілості.

Як зазначається у пояснювальній записці до законопроекту, «пропонується посилити відповідальність за зґвалтування та розбещення неповнолітніх осіб шляхом внесення змін Кримінального кодексу України. Так, статтею 152 запропоновано посилити покарання із застосуванням примусової хімічної кастрації».

«Покарання у виді примусової хімічної кастрації полягає у примусовому введенні засудженому антиандрогенних препаратів, які складаються з хімічних речовин, що мають на меті зменшити лібідо та сексуальну активність. Примусова хімічна кастрація не застосовується до осіб, що вчинили злочини у віці до 18 років і до осіб у віці понад 65 років», — сказано у пояснювальній записці.

Чинний Кримінальний кодекс України передбачає покарання за згвалтування неповнолітньої особи – позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років, а за таке, що спричинило тяжкі наслідки, від восьми до п’ятнадцяти років.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.