Loading...

Міносвіти затвердило графік проведення ЗНО в 2020 році

11 июля 2019


Основна сесія ЗНО триватиме від 21 травня до 15 червня

Міністерство освіти і науки України затвердило план і графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Його затверджено наказом №947 МОН.

Як повідомляється, основна сесія ЗНО триватиме від 21 травня до 15 червня:

21 травня — математика,

26 травня – українська мова і література,

28 травня – фізика,

1 червня – іспанська,, німецька, французька мови,

2 червня – англійська мова,

4 червня – історія України,

9 червня – біологія,

11 червня – географія,

15 червня – хімія.

Реєстрація на ЗНО триватиме від 3 лютого до 24 березня 2020 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 17 березня 2020 року.

До 30 квітня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Інформацію про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 24 червня 2020 року.

Зазначимо, що в Україні 10 липня стартувала вступна кампанія. Зареєструвати електронні заяви можна від до 18:00 22 липня. Цього року можна подати 7 заяв на 4 спеціальності. Заяву можна подати через інтернет, однак, пільговим категоріям потрібно фізично приїхати і принести свої документи.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.