Loading...

Уряд підвищив пенсії для 2,5 млн українських пенсіонерів

27 июня 2019


Для людей, які мають великий стаж, пенсія буде від 2000 грн

У середу, 26 червня, Кабмін закріпив механізм підвищення пенсій для людей, які мають великий стаж, але отримували невеликі зарплати. Рішення анонсував прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду.

«Сьогодні ми приймаємо рішення, що 2,5 млн українців отримають підвищення і їхня пенсія становитиме не менше 2 тис. грн, – сказав Володимир Гройсман.

Однак це підвищення торкнеться не всіх, а лише тих, хто має великий стаж, але отримував невелику зарплату і тому таким людям нарахували невеликі пенсії.

За словами Володимира Гройсмана, вже з 1 липня жінки, які мають стаж понад 30 років, і чоловіки зі стажем понад 35 років отримають підвищення пенсій. В середньому пенсія складатиме не менше 2 тис. грн. Це буде черговий етап перерахунку пенсій, і далі збільшення відбуватиметься в автоматичному режимі.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.