Loading...

МВС отримає 13 українських літаків і п’ять французьких гелікоптерів

18 июня 2019


13 літаків Ан-178 українського заводу «Антонов» та 5 вертольотів французької компанії Airbus закупить Міністерство внутрішніх справ України. Відповідні контракти підписали під час авіасалону у Французькому Ле Бурже, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Французькі гелікоптери мають надійти вже цього року. Три з них, моделі H225, отримають рятувальники та нацгвардійці, ще два гвинтокрили H125 передадуть Льотній академії МВС у Кременчуці для навчань.

Він нагадав, що раніше МВС вже співпрацювало з компанією «Airbus – майже рік тому був підписаний контракт на постачання 55 гелікоптерів, з них 3 гвинтокрили вже виконують завдання на території України.

Контракт на постачання літаків від Антонова розрахований на три роки. Їх планують передати Нацгвардійцям та рятувальникам.

«Міністерство внутрішніх справ закупить 13 українських літаків Ан-178 для бійців Національної гвардії та рятувальників ДСНС. Контракт домовилися підписати вже цієї осені. Це перші літаки з українськими та європейськими, але без російських комплектуючих. Восени буде перший демонстраційний політ нової машини. Через три роки літаки вже будуть на службі», – розповів Аваков.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.