Loading...

Шахтарям «Львіввугілля» пообіцяли виплатити зарплату найближчим часом

18 июня 2019


Гірникам мають виплатити гроші за лютий-квітень

Заборгованість з виплати зарплати шахтарям «Львіввугілля» за лютий-квітень 2019 року мають погасити 18-19 червня. Про це повідомив представник президента України у Кабінеті міністрів Андрій Герус, інформує прес-служба Адміністрації президента (АПУ).

«Вже сьогодні на ДП «Львіввугілля» зайдуть кошти за паливо, яке почали відвантажувати споживачам, і сьогодні або завтра, всі борги перед шахтарями за лютий-квітень будуть повністю погашені», — повідомив Герус.

За його словами, йдеться про заборгованість у 216 млн грн, яка виникла через непрозорі схеми у вугільній галузі та відсутність попиту на вугілля.

Для погашення заборгованості 41 млн грн виділило Міністерство фінансів України, ще 175 млн грн мають надійти «завдяки діям, що призвели до підвищення ефективності функціонування ринку вугілля в Україні».

АПУ повідомила, що працюють над вирішенням питання боргів із зарплат працівникам «Волиньвугілля», які мають отримати свої кошти до 20 червня.

Нагадаємо, травні 2019 року шахтарі «Львіввугілля» пікетували Міністерство енергетики та вугільної промисловості з вимогою виплатити борги із зарплати.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.