Loading...

Зеленський з Аваковим оглянули навчання українських військових в Азовському морі

17 июня 2019


За легендою, українські війська перехоплювали судно з вибухівкою

Під час робочої поїздки в Маріуполь Донецької області президент України Володимир Зеленський особисто спостерігав у морі за перебігом спільних навчань Морської охорони Держприкордонслужби, сил Національної гвардії, Національної поліції та ДСНС.

За інформацією Державної прикордонної служби, президентові та міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову було продемонстровано можливості та злагодженість спільних дій сил Морської охорони із Нацгвардією, рятувальниками та поліцією щодо затримання порушників прикордонного законодавства, відбиття ворожого нападу на судна, що перебувають в морі, недопущення несанкціонованого підходу до лінії узбережжя.

«За легендою навчань судно-порушник, яке за оперативними даними завантажено вибухонебезпечними речовинами, стрімко рухалось до лінії узбережжя Маріуполя, не відповідаючи на сигнали опитування та порушуючи навігаційні правила. На його перехоплення висунулися катери Морської охорони Держприкордонслужби та Національної гвардії. Частина катерів Морської охорони спільно із Нацполіцією здійснювала перекриття підступів до узбережжя. Для прикриття дій катерів в морі з повітря було залучено гелікоптер Нацгвардії. Тим часом із судна-порушника був скинутий невідомий вантаж. Для його пошуку, підняття та знешкодження залучено групу водолазів від відділу спеціальних дій на воді «Дозор-М» Морської охорони Держприкордонслужби та фахівців ДСНС. А судно-порушника взято під контроль штурмовими групами спецпідрозділів «Дозор-М» Морської охорони та «Омега» Нацгвардії, які злагоджено здійснили одночасну висадку на судно з води та з повітря. Весь цей час катери Морської охорони та Нацгвардії забезпечували вогневу підтримку дій «штурмовиків». Судно-порушник затримано, злочинні елементи знешкоджені, загрозу ліквідовано», – переповіли легенду військових навчань прикордонники.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.